...........................AnImp_PL Anielskie Imperium - oddział z Shaiya "Sojusz Światła"...........................

Ogłoszenie

______________________________________________________________________________________________________________________ UWAGA !!! Forum OTWARTE !!! Co prawda jest jeszcze w rozbudowie, ale powoli w pełni zostanie udostępnione dział po dziale. Na chwilę obecną są już dostępne niektóre działy tak więc życzę wszystkim miłej zabawy ;) ***** Z góry dziękuję - HiroBT ***** ________________________________________________________________________________________________

#1 2011-04-29 20:12:56

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 78
Punktów :   -1 
WWW

S-F - FANTASY

Zamieszczane tu filmy powinny być zgodne w ową kategorią.
Miłego oglądania

Offline

 

#2 2011-06-12 00:28:09

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 78
Punktów :   -1 
WWW

Re: S-F - FANTASY

Polecam serdecznie ten film - jeśli oglądaliście "Dzień Niepodległości" i się Wam podobał a wiem ze tak to ten film bankowo przypadnie Wam do gustu
Film sam w sobie niedawno z kin chyba wyszedł więc trzeba szybko oglądać, bo kasują go z serwisów (przypierdziela się zapewne agencja praw autorskich).
Więcej nie opowiadam by nie psuć nastroju ale serio polecam, miłego oglądania

http://www.ekino.tv/film,Inwazja-Bitwa- … 21904.html

PS: Jeśli by już nie działał (został skasowany z serwisu) - piszcie, może znajdziemy go gdzieś na innym serwisie

Offline

 

#3 2011-06-24 03:10:56

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 78
Punktów :   -1 
WWW

Re: S-F - FANTASY

Któż nie słyszał o AVATARZE i zapewne wyda się to zabawne co niektórym ale dzisiejszej nocy pierwszy raz go obejrzałem i jest zajedwabisty jak i pod względem fabuły (genialna historia) tak i efektów specjalnych i krajobrazu.
Jeśli ktoś jeszcze nie oglądał to polecam i to bardzo a Ci, którzy już oglądali zapewne z chęcią jeszcze raz zerkną
Ja bynajmniej filmy tego typu mógłbym oglądać na bieżąco
A tu jest link do niego:

http://www.seans-online.pl/filmy_online … -5122.html

Miłego oglądania

PS: To nie są dwa oddzielne mirrory lecz jedno - film trwa 2 godziny i 45 minut około i został podzielony na 2 części trwające po 1.22h każda (coś na zasadzie 2 płyt CD).

Offline

 

#4 2011-06-29 10:02:42

Kasia13M

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-14
Posty: 34
Punktów :   

Re: S-F - FANTASY

Dziewięcioro nastoletnich obcych przybywa na Ziemię. Ich ojczysta planeta została zniszczona przez przedstawicieli wrogiej rasy, którzy jak się wkrótce okazuje również przybywają na naszą planetę w ślad za uchodźcami. Film opowiada o numerze 4.

Jestem numerem cztery 2011 I Am Number Four – PL online lektor

http://filmosy.com.pl/jestem-numerem-cz … ne-lektor/

Film naprawde fajny troszke słaba jakosc (ogladajcie z lektorem lepiej) ake da sie zniesc ^^

Offline

 

#5 2011-07-11 23:04:21

-Jamajczyk-

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-06
Posty: 8
Punktów :   

Re: S-F - FANTASY

Bardzo dobry film Jestem Numerem 4 coś jak X-men ale o niebo lepsze polecam gorąco..

nejlepiej na zalukaj.pl ) można esa wysłać za 3zł i 7dni filmów za free, ja już 5 razy wysyłąłem wiec spoko


ADMIN EDIT:
Jami, Yoyo my tu nie idziemy na łatwiznę , jak polecacie to od razu z linkami online do filmu (działającymi i bezpłatnymi).
Pozdrawiam.
HiroBT

Offline

 

#6 2011-07-15 10:08:03

 YoYoPotomek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-18
Posty: 18
Punktów :   

Re: S-F - FANTASY

oglądałem ten film jestem nr 4 i dobry film polecam

ADMIN EDIT:
Jami, Yoyo my tu nie idziemy na łatwiznę , jak polecacie to od razu z linkami online do filmu (działającymi i bezpłatnymi).
Pozdrawiam.
HiroBT

Offline

 

#7 2011-09-14 00:27:34

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 78
Punktów :   -1 
WWW

Re: S-F - FANTASY

A nie miałem dziś co robić, szukałem czystego SF jakiegoś bo ostatnio samą szmirę w tym gatunku robią i chyba znalazłem właśnie skończyłem oglądać i bynajmniej wg mnie film całkiem niezły.
Ogółem ów SF troszkę pod horror SF podchodzi tak więc jeśli ktoś ma słabe nerwy lub nie przebada za wyskakującymi z nienadzka  potworków polecam obejrzeć go za dnia a reszcie typowo gdy się ściemni za oknami - jest klimacik
Fabuła filmu hmm, nie będę zbyt wiele zdradzał ale ogółem wątek tyczy się wyprawy kosmicznej aby skolonizować nową planetę Titanis przypominającą Ziemie ale... no i to ale dowiecie się już oglądając film
Tytuł ów filmu to "PANDORIUM" polecam i życzę miłego oglądania

http://www.ekino.tv/film,Pandorum-2009- … 14866.html

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pggdamibm.pun.pl www.diablo-2.pun.pl www.1949.pun.pl www.inteligentnydom.pun.pl www.demonsovchaos.pun.pl